ZigaForm version 5.2.3
Get Adobe Flash player

Dopřejte svým čtyřnohým miláčkům luxus jako si dopřáváte vy! Připravili jsme pro Vás širokou paletu zateplených psích bud, kurníků, kotců, zahradních domků atp. v různých provedeních za nepřekonatelné ceny!

Videoprezentace – Střechy Horák (kliknutím přehrajete)


Z DŮVODŮ KARANTÉNY KORONA VIREM – ZAVŘENO !!!

od 16.3.2020 do 25.3.2020  – ADMINISTRATIVA FUNKČNÍ !!! (objednávky e-mailem, dotazy telefonicky či e-mailem).

Datum může být upraven v souvislosti s možností dalších opatřeních vlády.

– do uzavřených oblastí může být odloženo dodávání produktů i na delší dobu


V případě nedostupnosti telefonního čísla 733 413 855 směřujte své dotazy e-mailem či SMS zprávou. (komplikace zavřených školek-hlídání dětí, možnost např. cesty k lékaři atp…)

Předem děkujeme za trpělivost a pochopení.

 

AUTOMATICKÉ  OTEVÍRÁNÍ a ZAVÍRÁNÍ dvířek kurníku –> VIDEO ZDE <–

V níže uvedených odkazech naleznete fotografie Námi vyráběných výrobků. Pokud máte zájem vidět více fotografií např. Námi realizované stavby vše naleznete v záložce REFERENCE


ZAHRADNÍ DOMKY / domky na nářadí

Zahradní WC / kadibudky

Zateplené KURNÍKY pro slepice

Zateplené PSÍ BOUDY

KOTCE pro psy

KRÁLIKÁRNY

KRMELCE, krmítka a ostatní…

Dále naše firma vyrábí  / realizuje : Pergoly, altány, přístřešky pro auta, stáje pro koně, různé dřevostavby, zednické práce, rekonstrukce RD-bytů-koupelen…, fasády, realizace střech, izolace, SDK, likvidace suti a mnoho dalších

 

Vnější rozměry bud: 65 x 50 x 50, 80 x 70 x 70, 100 x 80 x 70, 130 x 80 x 80, 140 x 85 x 85,
160 x 90 x 90, 190 x 100 x 100, 210 x 120 x 120, 230 x 130 x130 (v cm)

Ceny výrobků: Boudy OD 1.850,-Kč ,   Kurníky – OD 6.700,-Kč   ,   Domky na nářadí – OD 8.990,-Kč   ,   Kotce – OD 11.900,-Kč   ,   4 kotcová králikárna – OD 4.650,-Kč  ,  6-ti kotcová králikárna – OD 6.890,-Kč , 9-ti kotcová králikárna – OD 10.050,-Kč (viz. záložka ceník)  – Neplátce DPH


EXPRESNÍ VYHOTOVENÍ: Jedná se o službu SPĚŠNÉHO vyhotovení výrobků. U této služby je GARANTOVÁNO vyhotovení výrobků ve lhůtě do 5 ti – 7 mi dnů ode dne připsání zálohové platby (a to i v případě velké četnosti objednávek). Tato služba je zpoplatněna taxou 15-30% z celkové ceny výrobku a jeho doplňků. (více v ceníku). Probíhá to takto: Oslovíte nás, naceníme výrobek a zašleme bankovní spojení pro platbu zálohy. Jakmile se připíše Vaše zálohová platba na Náš BÚ začneme vyrábět Vámi objednaný výrobek a do 5 ti – 7 mi dnů je možno jej vyzvednout na Naší firmě popř. následující den po dokončení výroby jej zasíláme kurýrní službou k Vám.

POKUD OPRAVDU SPĚCHÁTE a PŘEVODY se Vám zdají zdlouhavé, nečekejte. Zajděte do jakékoliv pobočky ČSOB, kde má naše firma vedený bankovní účet a VLOŽTE PLATBU přímo na Náš BÚ. PLATBA se nám připíše téměř IHNED a tím  urychlíte proces výroby. Pak Nás kontaktujte telefonicky či prostřednictvím SMS na tel: 733413855 sdělte Nám, že došlo z Vaší strany k vkladu na BÚ. Vklad prověříme pomocí internetového či mobilního bankovnictví a začneme s výrobou.

 

POPIS VÝROBKŮ:

Boudy – mají odklápěcí šikmé střechy pro snadné čištění. Vnitřní strany OSB desky. Všechny strany zatepleny polystyrénem o síle 4 cm,
vč.střechy, podlahy. Vnější strany obloženy palubkami ošetřeny mořidlem. Střešní krytina šindel. Ceny jsou uváděny za boudu v základním vyhotovení (bez doplňků). Samozřejmostí je výroba dle přesných specifikací zadavatele.

Kurníky – Vnitřní strany OSB desky. Všechny strany zatepleny polystyrénem o síle 4 cm,
vč. střechy, podlahy a snůšky. Vnější strany obloženy palubkami ošetřenými mořidlem. Střešní krytina šindel. Snůška má odklápěcí stříšku pro výběr vajec a snadné čištění. Kurníky mají větší dvířka pro účel údržby a malá dvířka pro vypouštění nosnic. Samozřejmostí je výroba dle přesných specifikací zadavatele.

– ke kurníkům je možno objednat box pro chovatelské potřeby, který je pod kurníkem místo nožek (slouží k např. uschování krmiva, náčiní k čištění aj.) Dále je možno objednat dalších mnoho doplňků ke kurníku jako např. trusník z plechu, automatická dvířka, nátěr, odklop hradel, klempířské prvky a mnoho dalších….(Více v ceníku)

Zahradní domky / domky na nářadí / stánky – Podlaha z pero-drážkových OSB desek, pod kterými je rošt z trámků pro větší stabilitu a pevnost. Zpevněná konstrukce z hranolů na které jsou montovány palubky. Tyto palubky jsou ošetřeny dvouvrstvým nátěrem. Střecha: hranoly na které jsou upevněny OSB desky dále montována šindel, klempířské prvky, dveře vč.kování,zámků atp… Větší zahradní domky/stánky jsou k zákazníkovi dovezeny na „díly“. Díly jsou ošetřeny první vrstvou nátěru a sestavují se u zákazníka. Poté montován záklop s šindelí, dveře, okna, klempířské prvky aj…Dále aplikován nátěr druhou vrstvou. (místo střechy šindel můžeme nabídnout i jiné varianty jako např. LINDAB, SATJAM… (plechová krytina, která vypadá podobně jako střešní tašky). Samozřejmostí je výroba dle přesných specifikací zadavatele.

Krmelce – Celá konstrukce vyrobena z hranolů, které jsou ošetřeny nátěrem. Na střeše záklop z desek OSB, šindel. Střecha je odklápěcí na pantech pro případné doplnění krmiva. Střechu lze v případě nutnosti odmontovat. Samozřejmostí je výroba dle přesných specifikací zadavatele.

Kotce / Voliéry – Různé druhy-velikosti kotců. Větší kotce vyráběny na díly poté sestavovány u zákazníka (podobně jako zahradní domky). Ceny kotců lze těžko specifikovat z důvodů, že každý z nás má jiné představy. Můžeme vyrobit např. kotec s podlahou, 3 strany dřevo, 1 strana kari, střecha šindel. Nebo např. 2,5 strany trapézový plech či dřevo, 1,5 strany kari síť, bez podlahy, krytina SATJAM atp… Pokud máte zájem o kotec neváhejte Nám sdělit Vaše představy, rádi Vám kotec naceníme a v případě zájmu vyrobíme.

K boudám dále nabízíme doplňky:

Oplechování střechy, oplechování vchodu, oplechování boků, vchodová clona, přepážka, koberec, odstínový nátěr, sedlová střecha, TOPENÍ – více druhů (doplňky též naleznete ve fotogalerii a ceny v ceníku)

Oplechování vchodu – DOPORUČUJEME (Většina pejsků vchody okusuje)

 

Boudy / kurníky / králikárny / zahradní domky, kotce dopravujeme dopravujeme:

1.) Osobním automobilem + vozík za cenu 20,-Kč / 1 km (účtujeme pouze cestu k Vám)

U větších produktů při jízdě do 100 km účtujeme půjčovné většího sklopného vozíku v taxe 500,-Kč/1 den. (dle tarifu půjčovny)

 

2.) Kurýrní službou TopTrans – cena počítána dle hmotnosti, kubatury předmětu a vzdálenosti trasy. Pro dopravu předmětů s hmotností nad 70 kg je objednáváno nákladní vozidlo s hydraulickým čelem pro ulehčení vykládky dále je řidič vybaven paletovým vozíkem pro snadnou manipulaci. Je však nutná asistence zákazníka při vykládce z důvodu udržování stability. (aby se předmět nepřevážil popř. nespadl z paletového vozíku či aby nesjel předmět s paletovým vozíkem z hydraulického čela při spouštění aj….)

 

Kontaktujte Nás a rádi Vám vyčíslíme cenu ať už za výrobek či dopravu.

Spolupráce s útulky : Lesan-Kralupy, Nadace Tlapka-Žim, Řepnice.  Více ZDE